Celiulitas - tai specifinis riebalinio audinio pokytis (smulkūs kauburėliai odos paviršiuje). Jo atsiradimo priežastys nėra tiksliai žinomos. Viena iš jų - poodinio riebalinio audinio uždegimas, atsirandantis dėl kraujotakos bei limfos apytakos sutrikimų. Celiulito atsiradimą skatina antsvoris, tačiau jis gali pasireikšti ir lieknoms moterims. Jis gali atsirasti lytinio brendimo metu, dėl nejudraus gyvenimo būdo, hormoninių kontraceptinių priemonių vartojimo, netinkamos mitybos, rūkymo, alkoholio vartojimo. Taip pat celiulito formavimąsi gali skatinti skydliaukės ligos, šaltis, traumos bei kt.

Jeigu jūs jau aptikote celiulitą, verta žinoti - metams bėgant jis progresuos, taps vis labiau pastebimas. Šis faktas turėtų paskatinti imtis tam tikrų veiksmų. 

Kovojant su celiulitu svarbu ne tik subalansuota mityba, kasdienė mankšta, bet ir reguliarus celiulito pažeistų sričių masažas rankomis ar vakuuminis masažas.

 

Anticeliulitinis masažas – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių sričių – šlaunų, sėdmenų ir pilvo – netolygiam poodiniam sluksniui (celiulitui) mažinti. Anticeliulitinio masažo metu oda įšildoma, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš oragnizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama.

Anticeliulitinio masažo metu celiulitiniuose audiniuose sukeliama aremija ir srovenantis kraujas padeda pašalinti susikaupusius riebalus iš riebalinių ląstelių. Procedūros metu taip pat aktyvinama kraujotaka, šalinamas toksinų perteklius, o audiniai aprūpinami šviežiu deguonimi ir reikalingomis maisto medžiagomis. Intensyvūs masažuojamieji veiksmai padeda aktyvinti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją Jūsų organizme.

 

 

Profesionalus anticeliulitinis masažas rankomis:

  • Padidins audinių aprūpinimą deguonimi bei gerins odos ir gilesnių audinių mitybą!
  • Sumažins pastebimas riebalų sankaupas;
  • Sugrąžins puikias kūno linijas, odos stangrumą, lygumą;
  • Pagražins, atjaunins odos spalvą, panaikins smulkius, išsiplėtusius kapiliarus;
  • Sulėtins odos senėjimo procesą;
  • Atpalaiduos raumenis, nuramins nervų sistemą;
  • Pagerins kraujotaką bei limfos apytaką;
  • Suaktyvins medžiagų apykaitą;

 

 

Masažo trukmė: 60 min.