Labai džiaugiamės, kad Sveikatos centras „Gilės“ kolektyvą papildė Vanda Žvinienė – kvalifikuota vakuuminio masažo specialistė.

Vanda vakuuminio masažo pradininkė Lietuvoje, turinti Prancūzijos mokyklos sertifikatą ir ilgametę darbo patirtį šioje srityje.

Anticeliulitinis – vakuuminis masažas STARVAC aparatu. Nuolaida 15 %. 

Nugaros vakuuminis masažas 30 min. 1 vnt. – 17 €
Kojų, pilvo ir sėdmenų anticeliulitinis – vakuuminis masažas 30 min. 1 vnt. – 17 €
Viso kūno anticeliulitinis – vakuuminis masažas 45 min. 1 vnt. – 25 €

Pasiūlymas galioja iki gruodžio 31 dienos.

STARVAC“ – vienas iš šiuolaikiškiausių ir efektyviausių masažo būdų, kurie yra skirti kūno estetinėms problemoms spręsti.

Tai specialus prietaisas, kuris iki šių dienų yra laikomas nepakeičiama aparatine figūros korekcija. Jis dirba suderindamas vakuuminę terapiją su limfodrenažu. Pagrindinė „STARVAC“ užduotis – pašalinti celiulitą. Jis yra pripažintas kaip vienas iš pačių efektyviausių figūros korekcijos bei kovai su „apelsino žievele“ būdų.

Vakuuminis – masažas naudojamas įvairiuose kūno plotuose (nugara, pilvas, sėdmenys, šlaunys, blauzdos). Vakuumas, kuris susidaro aparato taurėje, įtraukia odos dalį, tuo pačiu gerindamas kraujo pritekėjimą toje srityje. Speciali taurių forma leidžia atlikti masažą pulsacijos režimu. Jo metu stimuliuojami ne tik riebalų deginimo procesai, bet ir vyksta toksinų pašalinimas iš audinių. Taigi dar vienas tokio masažo pranašumas yra detoksikacijos efektas.